• Szynka od chłopa

„SUCHAN” Zakład Mięsny sp. jawna


Zakład Mięsny „Suchan” został założony w 1992 roku i od początku swojej działalności przywiązuje ogromną wagę do jakości oferowanych wyrobów, w celu jak najlepszego zaspokajania potrzeb konsumentów.

Nad wszystkimi etapami począwszy od zakupu półtusz wieprzowych po produkcję wyrobów gotowych czuwa zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Efektem tychże działań są produkty cenione przez klientów za wysoką jakość oraz walory smakowe.

Bogaty asortyment naszych wędlin i mięs zaspokoi najbardziej wybrednych smakoszy.

Zakład mięsny „Suchan” należy do grupy najlepszych producentów, ponieważ mięso, które trafia do naszego zakładu pochodzi z ekologicznych ferm i poddawane jest szczegółowej selekcji.

Firma spełnia wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa i higieny żywności, a stały nadzór weterynaryjny i system HACCP gwarantuje profesjonalną i rzetelną obsługę oraz wysoką jakość produktów.

Szczególnie dumni jesteśmy z naszych wędzonek oraz wędlin. Uznaniem naszych klientów ciszą się „wędliny z wędzonka”, ”wędliny swojskie tradycyjne”, „wędliny od chłopa” oraz linia produktów „góralskich”.